Apie mus

Kai prireikia seifo, Jūs ieškote geriausio, kokį galite nupirkti už numatytus pinigus. O geriausią seifą surasite tik peržiūrėję pakankamai didelį kiekį seifų. Dėl to mes pasistengėme į vieną vietą surinkti visus geriausius seifus ir Jums suteikti galimybę nusipirkti bet kurį iš jų, kad ir kur gyventumete už geriausią kainą.

Pas mus tinklalapyje rasite daugiau nei 500 skirtingų seifų modelių. Tiems, kurie nori seifus apžiūrėti kviečiame atvykti pas mus – čia daugiau nei 100 seifų modelių ekspozicijoje.

 

Mūsų kompanija veiklą pradėjo 1998.06.04, pirmas seifas parduotas daugiau nei prieš 16 metų. Per tą laiką seifų prekyboje mes išnagrinėjome visas įmanomas galimybes, ištyrinėjome visus seifus, kuriuos tik pavyko gauti. Savo patirtį įdejome kurdami didžiausią seifų prekybos sistemą SAFFORT. 

Skaitykite mūsų straipsnius, naudokitės atrankos gidu, paprastomis prekių atrankos ir filtravimo galimybėmis, o išsirinkę - drąsiai pirkite, nes mes suteikiame Jums 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Rūpindamiesi Jumis mes sukūrėme efektyvų logistikos tinklą, todėl pristatymas – nemokamas.

Jei Jums reikalinga profesionali pagalba sumontuojant seifą – gamintojų sertifikuoti specialistai padės ir sumontuos Jūsų pasirinktą seifą taip, kaip reikalaujama pagal visas taisykles.

Mūsų klientai privatūs asmenys, bankai, viešbučiai, privačios bei valstybinės įmonės. 

Garantuojame, kad pirkti seifus Saffort sistemoje yra paprasta, patogu ir visiškai saugu.

Saffort – visi seifai vienoje vietoje.