Brihard seifai 

 Ieškote kokybiško seifo, už gerą kainą? Neturite laiko gilintis į seifų charakteristikas, bet norite kokybiško ir patikrinto produkto, kurį jau pasirinko tūkstančiai. Tuomet rinkitės Brihard seifus nes Brihard tai patikrinta kokybė už gerą kainą.

 Brihard seifai yra keleto skirtingų serijų: Brihard Budget serijos seifai yra tiems, kas ieško patikimo, bet geros kainos produkto. Šie seifai yra skirtingų dydžių, tinka saugoti didesniems ir mažesniems daiktams, dokumentams, dokumentų segtuvams, yra seifai skirti saugoti kompiuteriams.

Kam reikia didesnio saugumo lygio seifų – renkasi Brihard Protector seriją.

 

Ieškote priešgaisrinių seifų – rinkitės Švedijos laboratorijoje išbandytus ir sertifikuotus priešgaisrinius Brihard Fire serijos seifus, kurie 60 minučių nuo ugnies apsaugo popierių ir 30 minučių laikmenas. Ieškote sertifikuotų seifų, kurie saugo nuo įsilaužimo ir nuo ugnies, rinkitės Brihard Sumo seifus, kurie yra sertifikuoti, kaip apsauginiai pagal Europos sąjungos standartą EN14450 ir atitinka S1 saugumo klasę, o kartu yra sertifikuoti, kaip priešgaisriniai pagal NT FIRE 017 standartą ir apsaugo nuo ugnies popierių nuo 90 iki net 120 minučių priklausomai nuo seifo modelio. Brihard Sumo seifai pasižymi ir itin dideliu svoriu (net iki 228 kg) , kas saugo nuo seifo išnešimo vagystės atveju. Tiems, kas ieško aukščiausio saugumo lygio Brihard seifo su priešgaisrine apsauga, renkasi prabangią Brihard Grand seriją. Brihard Grand serijos seifai sertifikuoti kaip apsauginiai pagal pagrindinį Europos Sąjungos seifų standartą EN 1143-1 ir atitinka 1 saugumo klasę, o kartu sertifikuoti ir kaip priešgaisriniai pagal NT FIRE 017 standartą ir apsaugo popierių nuo ugnies 60 minučių. Ginklinių seifų serija Brihard Hunter, skirta saugoti medžiokliniams ar kitos paskirties ginklams ir pritaikyti 3 arba 5 šautuvams. Ginklinių seifų saugojimą griežtai reglamentuoja nacionaliniai šalių įstatymai, tad prieš pirkdami, įsitikinkite, ar konkretus seifas atitinka šalyje galiojančių įstatymų reikalavimus.

 

Taigi jei Jums reikia kokybiško produkto ir norite praktiško pasirinkimo, įsigydami Brihard seifą busite tikri, kad už kiekvieną išleistą EUR gaunate turbūt maksimaliai aukštą vertę, kokią tik galima gauti rinkoje.