Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas

Naujienos

HARTMANN-TRESORE
Vokiečių kompanijos HARTMANN-TRESORE šaknys siekia daugiau nei 150 metų. Kompanija tokį ilgą laikotarpį užsiima įvairių seifų (prabangūs seifai, seifai dokumentams, saugyklos) gamyba ir yra sukaupusi milžinišką patirtį seifų versle. Skaityti daugiau
Kaip išsirinkti seifą raktams?
Jeigu užsiimate transporto priemonių pardavimo, nuomos, viešbučių verslu, arba administruojate didelę įmonę su daugybe kabinetų, Jums tikrai reikalingas seifas raktams – jis užtikrina, kad visi svarbūs raktai būtų tvarkingai surūšiuoti, nesunkiai surandami, o svarbiausia – saugūs. Paprastai raktų seifai viduje turi įmontuotas plokšteles, ant kurių įtaisyti sunumeruoti kabliukai, tam, kad būtų lengva greitai surasti reikalingą raktą. Dažniausiai raktų seifuose galima laikyti nuo keliasdešimt iki tūkstančių raktų. Raktų seifą galima rinktis pagal saugumą, spynos tipą bei dydį. Seifai raktams gali būti naudojami įvairiose įmonėse ir nuo to priklauso, ar Jums reikalingas saugesnis seifas raktams ar gana paprastas. Pavyzdžiui, mokymo įstaigose ūkvedžiams gali visiškai užtekti seifo iki 100 eurų – tokie seifai dažniausiai pagaminti iš viengubų sienelių ir turi raktinę spyną. O štai, tarkime, itin prabangių automobilių salonams rekomenduojame įsigyti profesionalų sertifikuotą raktų seifą, turintį draudimo reitingą, kuris atitinka seife laikomo turto lygį. Kai kurie sertifikuoti raktų seifai turi ir priešgaisrinį užpildą, kad raktams būtų suteikta visokeriopa apsauga. Kaip ir visų seifų rūšių, taip ir raktų seifų kaina priklauso nuo seifo dydžio, spynos tipo, bet, žinoma, daugiausiai įtakos kainai turi seifo saugumo lygis ir sertifikato rūšis. Jeigu ieškote seifo raktams savo įmonei ar asmeniniam naudojimui, kviečiame apsidairyti internetu SAFFORT prekių kataloge – čia rasite labiausiai Jums tinkantį seifą raktams, o mes jį pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje. Jeigu pageidaujate pamatyti SAFFORT parduotuvėje eksponuojamus raktų seifus, galite atvykti į mūsų salonus Vilniuje ir Kaune ne tik seifų apžiūrai, bet ir konsultacijai su mūsų ekspertais.
Kaip išsirinkti seifą viešbučiams?
Seifai viešbučiams iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti niekuo nesiskiriantys nuo įprastų seifų. Tačiau įprastą ir viešbučio seifą skiria keli esminiai skirtumai, susiję su seifų apsauga. Seifai viešbučiams nuo įprastų seifų skiriasi kodavimo sistema. Namų ar įmonės seifas turi vieną pastovų kodą, kadangi juo naudojasi dažniausiai vienas asmuo. O viešbučių seifai yra sukurti ne vienam, bet daugeliui naudotojų, kurie vienas po kito apsigyvena kambaryje su seifu. Taigi, natūralu, kad kiekvienas viešbučio svečio kodas bus skirtingas. Šie seifai užkoduojami kiekvieną kartą jį užrakinant unikaliu svečio kodu. Norint atsirakinti vėl naudojamas tas pats kodas. Jeigu svečias pamiršo savo sugalvotą kodą, paprastai tai lengvai išsprendžiama, nes viešbučių seifai taip pat turi „master“ kodus arba mechaninius raktus, kurie prieinami viešbučių administracijai ir praverčia panašiose situacijose. Visi viešbučių seifai yra panašaus saugumo lygio ir dydžio. Pagal saugumo klasę skiriasi ir seifo viešbučiams kaina. Ieškantys išskirtinai atrodančio seifo viešbučiui, gali rinktis dailesnio dizaino seifus, kurių subtili konstrukcija gaminama specialia lazerių technologija. Seifai viešbučiams yra tokių matmenų, kad juose laisvai tilptų viešbučio svečio piniginė, dokumentai, laikrodžiai ar nešiojamasis kompiuteris. Seifai viešbučiams, kaip ir kitų kategorijų seifai, yra eksponuojami SAFFORT salonuose Vilniuje ir Kaune, tad jeigu ieškote tinkamo seifo savo viešbučių verslui, jį tikrai išsirinksite pas mus. Daugiau informacijos apie mūsų prekiaujamus seifus galite ieškoti ir internetu SAFFORT svetainėje, kur iš anksto susipažinsite su mūsų siūlomų seifų parametrais.
Kaip išsirinkti šarvuotą spintą?
Tokiais atvejais, kai vertybės dėl didesnių savo matmenų netelpa į paprastus seifus, specialistai rekomenduoja rinktis šarvuotas spintas. Savo išvaizda bei konstrukcija panašios į įprastas spintas, tokios šarvuotos spintos namams ar biurui yra naudingos dėl visiškai patikimo svarbių dokumentų ar didesnių daiktų saugojimo vienoje vietoje. Šarvuotos spintos yra apsaugotos metaline konstrukcija su kietmetalio apsauga spynos srityje. Asortimente galite rasti pagal Europoje galiojančius standartus sertifikuotas apsaugines spintas, naudojamas biuruose ir skirtas svarbių dokumentų, antspaudų, didesnių daiktų bei kitų vertybių saugojimui. Be to, šarvuotos spintos pasižymi dydžiu. Kaip ir įprastų, taip ir šių spintų viduje yra daug lentynų, leidžiančių laikyti daug daiktų – dokumentų, segtuvų, antspaudų, pinigų ir kt. vertingų daiktų. Dažniausiai šarvuotas spintas įsigyja įmonės tačiau, spintai galima rasti vietos ir nuosavame būste, ar sodyboje. Šarvuotos spintos, turinčios sertifikatą, yra patikimesnės. Žinoma, tam tikri sertifikatai, atspindintys ypatingą spintos apsaugą, tiesiogiai susiję su kaina. Šarvuotos spintos labiausiai pritaikytos dokumentų saugojimui, tačiau jose galima laikyti ir kitus daiktus. Jei nežinote, kokia šarvuota spinta ar seifas yra Jums tinkamiausias, kreipkitės į „SAFFORT“ parduotuvių komandą (Vilnius, Kaunas). Pirkite patikus saugumo garantus gera kaina atvykus į mūsų salonus arba internetu. Nemokamas užsakymų pristatymas į visus Lietuvos mietus (Klaipėda, Šiauliai ir kt. šalies miestai).
Kaip išsirinkti depozitinį seifą?
Neturint reikalo tokias vertybes, kaip pinigai ar raktai dažnai išimti iš seifo, patariama rinktis depozitinį seifą. Dėl unikalios savo sandaros bei atsidarymo mechanizmo į šiuos seifus vertingi daiktai ar dokumentai tiesiog įmetami. Depozitinis seifas suteikia galimybę įvairius brangius ar svarbius objektus įmesti į vidų ir užtikrina, kad jie bus pasiimti tik atrakinus seifo spyną. Dažnai šie seifai dokumentams, pinigams ar raktams naudojami parduotuvėse. Depozitinį seifą vertėtų rinktis pagal individualius poreikius. Prekyboje šiuo metu egzistuojantys depozitiniai seifai dokumentams, pinigams ar kitiems vertingiems daiktams gali būti nuo paties paprasčiausio iki profesionalaus. Nedidelėms parduotuvėms, logistikos centrams ar pan. rekomenduojame rinktis paprastesnius depozitinius seifus, kiek didesnėms įmonėms ar svarbesnius daiktus siekiančioms saugoti kompanijoms vertėtų rinktis profesionalius depozitinius seifus. Pastarieji dažnai turi specialų stalčių vertybių įmetimui. Atrakinti depozitinio seifo spyną gali tik seifo raktą turintis arba elektroninės spynos kodą žinantis asmuo. Įmetimo būdai į depozitinį seifą yra įvairūs: įdėti dokumentus, pinigus, raktus ar pan. į seifą galima per specialiai tam skirtą angą arba stalčiaus pagalba (palenkus rankeną, į stalčių įdėtos vertybės pasiekia seifo vidų). Tiek mažoms parduotuvėms, tiek stambiems verslo vienetams – depozitinis seifas patogus ir saugus naudoti. Kviečiame atvykti į lokalias „SAFFORT“ parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilnius, Kaunas – arba pirkti seifus dokumentams, pinigams, ginklams, juvelyriniams dirbiniams internetu. Gera kaina parduodami seifai – Jūsų vertybių saugumo garantas.
Kaip išsirinkti seifą ginklams?
Išsirinkti seifą ginklams nėra pati lengviausia užduotis, juolab kad jų laikymui keliami nemaži reikalavimai. Lietuvoje pagrindiniai ginklų laikymo reikalavimai yra oficialiai patvirtinti Lietuvos Respublikos įstatymais. Šiomis nuostatomis yra apibrėžiamos visos medžioklinių, savigynos ar sportinių ginklų laikymo taisyklės. Ką verta žinoti ir į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis seifą ginklams? Bene pats svarbiausias seifų ginklams reikalavimas yra jų sienelių storis – seifo, kuriame laikomas medžioklinis, sportinis ar savigynos ginklas durelių bei sienų storis turi būti ne mažesnis kaip 3 milimetrai. Rekomenduojame seifus su elektronine spyna. Raktą nešiotis – nepatogu, be to, nevietoje padėtas raktas gali pridaryti nemalonumų. Seifai ginklams turi būti pritvirtinti arba prie grindų, arba sienų. Montuojamuose seifuose galima laikyti iki 12 ginklų. Jei seife saugoma daugiau ginklų, patalpoje privaloma įrengti specialias apsaugines grotas. Seifus ginklams reikia vertinti ir rinktis pagal sertifikatus. Būtent sertifikatuose yra apibrėžiamas jų saugumas. Kuo aukštesnė saugumo klasė, tuo seifas atsparesnis įsilaužimams. Priklausomai nuo gamintojo, skiriasi seifų ginklams gamybos technologija: vienų durelės būna pjaustomos, kitų virinamos rankiniu būdu, trečių – pjaunamos lazerio pagalba ir pan. Italijos seifų ginklams gamintojai siūlo išskirtinio dizaino produktus. Šie seifai praktiškai neturi tarpų aplink dureles, tad atrodo ypač subtiliai ir stilingai. Dažniausiai tokio tipo seifuose laikomi medžiokliniai ginklai, kadangi mažesni, savigynai naudojami ginklai gali būti saugomi ir paprastame seife. Seifai ginklams yra aukšti. Ieškantiems išskirtinumo galima rinktis seifus ginklams su neperšaunamu stiklu arba itin išskirtinai atrodančius metalinius seifus su prabangiai atrodančia medžio apdaila. Mūsų parduotuvėse (Vilnius, Kaunas) parduodami seifai yra sertifikuoti pagal Europos sąjungos standartus EN1143-1 ir EN14450 , skirtingų dydžių, apdailos, seifai ginklams su įvairių tipų spynomis. Puoselėjantiems gerą skonį siūlome įsigyti prabangius medinius ir stiklinius ginklinius seifus. Elektroninėje SAFFORT parduotuvėje galima užsisakyti seifus ginklams konkurencinga kaina – Jūsų pasirinktą seifą pristatysime nemokamai į bet kurį Lietuvos miestą.
Kaip išsirinkti baldinį seifą?
Ne visi pageidauja seifus pastatyti matomoje vietoje. Didesniam privatumui ir, aišku, saugumui užtikrinti naudojami baldiniai seifai, montuojami į kokio nors baldo vidų. Paprastai šio tipo seifai montuojami spintose. Patariame baldinių seifų namui ar biurui nesirinkti aklai, o įvertinti tam tikrus momentus. Baldiniai seifai parduodami be saugumo ar priešgaisringumo lygį patvirtinančio sertifikato, tačiau vagystės atveju svarbūs dokumentai, raktai, kortelės ir kt. būna apsaugoti. Baldiniai seifai namams yra itin populiarūs. Tokį daugelio žmonių pasirinkimą lemia nedidelė baldinių seifų kaina. Taip pat atsiranda ir įmonių, kurios nusprendžia įsigyti seifus, montuojamus spintose. Juose galima laikyti įvairius dokumentus, pinigus, kitus vertingus daiktus. Svarbu ir baldinių seifų tvirtinimas. Seifai namams, lyginant juos, pavyzdžiui, su šarvuotais seifais, yra gana lengvi. Natūraliai kyla rizika, kad juos galima lengvai išlupti. Siekiant apsaugoti seifuose esančias vertybes, reikia teisingai pritvirtinti baldinį seifą: prisukant juos prie dugno arba galinės sienelės specialiais varžtais. Seifai greitai primontuojami spintos viduje, taip užtikrinant patikimumą. Baldinių seifų spynos gali būti raktinės, elektroninės, mechaninės kodinės, biometrinės. Populiariausios – raktinės bei elektroninės. Kitos spynos yra arba sudėtingos naudoti, arba nepakankamai saugios. Įsigyti baldinius seifus gera kaina galite „SAFFORT“ parduotuvėse (Vilnius, Kaunas) arba internetu. Užsakymus nemokamai pristatome į visus Lietuvos miestus.
SAFFORT dalyvavo parodoje RESTA
SAFFORT dalyvavo parodoje RESTA 2015  SAFFORT tęsia tradicijas – kaip ir kasmet 2015 balandžio 22-25 dienomis dalyvavome RESTA parodoje LITEXPO parodų rūmuose.  Skaityti daugiau
Grįžti į viršų
Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. ...
  8. 8