Kaip išsirinkti prabangų seifą?

Prabangūs seifai – tai dar viena seifų rūšis, tinkanti dokumentams, brangenybėms, pinigams ir kitam turtui. Šie seifai pasižymi prabangiu išorės dizainu, todėl gali tarnauti ir kaip interjero aksesuaras. Juose saugu laikyti įvairias vertybes.

Prabangūs seifai yra skirti rafinuotą skonį puoselėjantiems žmonėms, kurie vertina savo turtą ir teikia prioritetą išskirtiniam dizainui. Seifų gamybos srityje brandžią patirtį sukaupę italų, vokiečių ir kitų šalių gamintojai gali pasiūlyti įvairaus saugumo lygių prabangių seifų – nuo paprastų iki šarvuotų ir net priešgaisrinių seifų. Ne tik išskirtinio dizaino, bet ir patikimumo garantas – savo klientams taip pat galime pasiūlyti platų prabangių seifų asortimentą.

Prabangių seifų gamintojai siekia patenkinti skirtingus savo klientų norus bei poreikius, todėl prabangaus seifo išorę dekoruoja įvairiai. Jie tinkami tiek įmonėms, laikyti vertingus dokumentus, tiek individualiems asmenims, asmeniniam naudojimui.

Prabangus seifas gali būti tiesiog standartinis seifas, apipavidalintas prabangia apdaila: pagal kiekvieno kliento individualų užsakymą seifas gali būti padengiamas mediena, oda ar kitomis medžiagomis. Klientams pageidaujant galima ir specialiai įrengti prabangaus seifo vidų, įtaisant laikrodžių mechanizmą, taip pat papuošalų dėžutes, lentynas svarbiems dokumentams.

SAFFORT parduotuvėse galima įsigyti ir medžiotojų mėgstamų prabangių stiklinių seifų ginklams, taip pat seifų su viduje įtaisytais laikrodžių judinimo mechanizmais, kuriuos rekomenduojame brangių laikrodžių savininkams.

Norėdami sužinoti daugiau apie prabangius seifus galite tai padaryti internetu užsukę į mūsų elektroninį katalogą. Jeigu pageidaujate įsigyti seifą pagal individualų užsakymą, kviečiame atvykti į SAFFORT salonus (Vilnius, Kaunas), kur galėsite išsamiai pasikonsultuoti su mūsų ekspertais.