SEIFŲ MONTAVIMAS

Dažnas klausimas mūsų klientų tarpe - kaip sumontuoti seifą?

Teisingas seifų montavimas išsprendžia saugumo klausimą.  Džiaugiamės, kai klientai patiki seifų montavimą meistrams arba kreipiasi dėl konsultacijos ir savarankiškai sumontuoja seifą besilaikant gamintojo nurodytų montavimo instrukcijų bei SAFFORT ekspertų patarimų.

Tačiau pasitaiko atvejų, kai seifai yra sumontuojami neteisingai arba išvis nėra pritvirtinamai. Siekiant užtikrinti visapusišką Jūsų turto apsaugą bei ilgaamžį seifo tarnavimą yra būtina laikytis žemiau pateiktų rekomendacijų:

- Seifą tinkamai pritvirtinti:

Jeigu seifas yra laisvai pastatomas pvz. Baldinis arba Šarvuotas, jį rekomenduojame būtinai pritvirtinti prie sienos ir/arba grindų. Tokie seifai įprastai montuojami į baldus, todėl svarbu įvertinti, ar lentyna atlaikys seifo svorį, jei yra montuojamas ne ant grindų, o pavyzdžiui akių lygyje ant lentynos spintoje. Pritvirtinę seifą būsite tikri, kad vagystės atveju jo negalės išnešti, jei jo svoris yra palyginamai nedidelis, pvz. iki 100 kg.

Seifų skirtų pistoletams arba medžiokliniams ir automatiniams ginklams saugoti montavimo tvarką reglamentuoja LR įstatymai. Rekomenduojame visada pasidomėti aktualiausią informaciją. Šiuo metu yra privaloma seifus pritvirtinti prie sienos ir/ar grindų jei jo svoris neviršija 300 kg.

Taip pat nepamirškite renkantis seifą ginklui, kad sienelių ir durelių storis negali būti mažesnis nei 3 mm. Geriausius ginklinių seifų pasiūlymus rasite kategorijoje Ginkliniai seifai. Taip pat galite rinktis ir iš Šarvuotų bei Priešgaisrinių seifų kategorijų, tuo atveju jei su kitais vertingais daiktais planuojate laikyti ir ginklą.

Renkantis Priešgaisrinį seifą svarbu atsižvelgti į tai, kad dažniausiai gamintojai numato galimybę seifą tvirtinti tik į grindis. Todėl jeigu turite šildomas grindis rekomenduojame rinktis iš seifų, kuriuose numatyta galimybę pritvirtinti prie sienos, pavyzdžiui:

TECHNOMAX TECHNOFIRE SERIJA - rinktis čia.

 

- Naudoti seifą pagal paskirtį.

Kartais klientai neradę reikiamo dydžio seifo įmūrijamo į grindis nusprendžia įmūryti sieninį, ko griežtai rekomenduojame nedaryti.

Visų pirmą, neradę reikiamo dydžio grindinio seifo galite drąsiai kreiptis į mus ir rasime pasiūlyti tinkamą variantą iš gamintojų katalogo.  Taip pat savo asortimente turime modelį, kurį galite patys susireguliuoti pagal reikiamą gylį  -  Technomax GF/4K.

Kodėl sieninio seifo negalima montuoti į grindis?

-       Sieniniuose seifuose nėra numatytas apsauginis dangtis kaip grindiniuose, kuris apsaugo spyną nuo sugadinimo. 

-       Nėra numatytas durelių atidarymo mechanizmas palengvinantis durelių atidarymą į viršų bei užsifiksuojantis atidarius, kas apsaugo nuo staigaus seifo durelių kritimo ir pirštų užspaudimo.

-       Jei sieninis seifas ypatingai su elektronine spyna yra įmontuojamas į grindis atsiranda grėsmė pateikti drėgmei ant spynos, kas gali ją sugadinti.

-       Sumontavus seifą ne pagal paskirti yra prarandama garantija.

 

-  Rekomenduoja montuoti seifą į patalpas kuriuose nėra drėgmes:

Jei renkatės seifą su elektronine/ ir biometrine spyna –  rekomenduojame nemontuoti į patalpas, kurios yra nešildomas, yra padidintas drėgmės lygis. Pirmu atveju tai gali įtakoti greitą spynos elementų išsekimą ir teks dažniau juos keisti, antru atveju spyna gali sugesti, kas irgi sąlygoja garantijos praradimą.

Todėl jei vis dėlto planuojate montuoti seifą į nešildomas patalpas, pvz. rūsį, rekomenduojame rinkti seifą su raktine arba/ ir mechanine kodine spyna, kuri yra atspari žemesnei temperatūrai bei jei patalpose yra aukštesnis drėgmės lygis.

 

Saugokite savo turtą atsakingai pritvirtinus ir sumontavus seifą teisingai, taip kaip tai nurodo gamintojas arba SAFFORT ekspertai.

Kilus klausimams arba esant poreikiui gauti konsultaciją drąsiai kreipkitės ir padėsime išsirinkti  seifą labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

Konsultacija telefonu: +370 52 399 333 arba el.paštu [email protected]

Taip pat kviečiame aplankyti mus parduotuvėje Vilkpedės g. 2A, Vilnius.