Seifą dažniausiai įsivaizduojame, kaip metalinę dėžę, paslėptą sienoje už paveikslo, tačiau praktiškai seifai slepiami įvairiausiose vietose ir gali būti įvairiausių formų, o kartais netgi tapti interjero dekoro detale. Tokie seifai neretai atitinka net reikliausių klientų, vertinančių ne tik saugumą, bet ir unikalų dizainą, norus.

2015 metų pabaigoje pasaulinė prabangos prekių rinkos vertė siekė 253 milijardus eurų. Prognozuojama, kad prekybos prabangiais mados aksesuarais, drabužiais, juvelyriniais dirbiniais ir laikrodžius sektorius šiemet augs. Įsigyti prabangos prekių planuojate ir Jūs? Ar pagalvojote kur jas saugosite? Galbūt vertėtų įsigyti seifą?

Ką daryti jei nesinori tradicinio seifo?

Tokiu atveju galima rinktis garsių dizainerių kuriamus seifus, kuriuos jie sukuria pagal individualų kliento užsakymą. Tokie seifai yra ne tik išskirtinio dizaino, bet ir saugo nuo įsilaužimo. Dažniausiai šie seifai kuriami derinant metalą ir medieną. Jie skirti saugoti papuošalams, laikrodžiams, vertingiems suvenyrams ar svarbiems dokumentams.

Dizaineriai seifus pritaiko pagal savininko charakterį ir jo namo ar buto interjerą. Galima rinktis stipriai blizgančiais bet kokios spalvos dažais dekoruotus seifus arba labiau minimalistinio stiliaus matiniais dažais padengtos medienos seifus. Tokie seifai papildomai gali būti papuošti smeigtukais, vyriais, kaiščiais. Priklausomai nuo šeimininkų pageidavimų ir kitų interjero detalių seifai gali būti gaminami iš skirtingų rūšių egzotiškos medienos, pavyzdžiui, riešutmedžio, ąžuolo, eukalipto. Seifai taip pat gali būti padengti oda ar prabangia medžiaga, pavyzdžiui, šiemet ypač madingu aksomu. Klientai gali laisvai rinktis ir interjero komponentus – lentynas, stalčius, spinteles, ir  labiausiai skonį atitinkančias medžiagas bei spalvas. Vienais prabangiausių laikomi grafika ir reprodukcijomis papuošti seifai, jie ypač pagyvina interjerą ir suteikia jam prabangos pojūtį.

Išskirtinio ir prabangaus dizaino seifus renkasi reikliausi naudotojai, nes tokie seifai ne tik puikiai tinka interjere, bet ir padeda užtikrinti, kad brangūs daiktai nepateks į blogas rankas. Prabangių, unikalaus dizaino seifų, kurie ne tik apsaugos Jūsų daiktus, bet ir papuoš išskirtinio būsto ar biuro interjerą galite rasti čia. Prabangūs seifai – tai geriausių Europos gamintojų sukurti seifai, pritaikyti rafinuotam ir išskirtiniam skoniui.

Norite unikalaus dizaino seifo?