Seifas privalo būti užrakintas siekiant išpildyti jo apsaugos funkciją. Todėl siūlome atsižvelgti į kelis kriterijus renkantis spynos tipą:

 1. ar seifas bus sumontuotas nešildomose patalpose;
 2. kaip jausitės saugiau: nešiojant su savimi seifo raktą, ar žinodami savo el.spynos kodą;
 3. kaip Jums bus patogiau naudotis spyna, atrakinant raktu ar suvedant kodą;
 4. kaip dažnai naudositės seifu? Reikia turėti omeny, kad turint elektroninę spyną elementus reikės keisti dažniau
 5. ar turėsite abejonių kad raktą kas nors galės surasti, pvz. vaikai ar nepageidaujami asmenys.

Savo asortimente siūlome seifus su tokio tipo spynomis:

 • Raktinė;
 • Raktinė ir mechaninė kodinė;
 • Mechaninė kodinė;
 • Elektroninė kodinė;
 • Biometrinė (rakinama piršto antspaudu)+ Elektroninė kodinė.

Nėra vieno teisingo atsakymo kurią spyną rinktis, viskas priklauso nuo to kaip Jums bus patogu juo naudotis. Žemiau aprašėme visus privalumus bei trūkumus leidžiančius Jums susiformuoti savo nuomone ir prieiti sprendimo dėl spynos pasirinkimo.

 

 • Raktinė spyna:

seifas su raktine spyna

Privalumai: aukštas seifo saugumas, pakankamai gera kaina, labai paprasta naudoti.

Trūkumai: saugiai nepaslėpus rakto yra tikimybė jį pamesti, arba kad raktą ras kažkas kitas, sukurs dublikatą.

 

! Raktine spyna rakinamą seifą rekomenduojame rinktis jeigu esate užtikrinti, kad gerai paslėpsite raktą, taip pat jeigu seifą planuojate laikyti nešildomose patalpose.

 

 • Raktinė ir mechaninė kodinė:

Raktine plius mechanine kodine spyna

Tai yra dviguba  apsauga, nes rakinama seifiniu raktu ir papildomai surenkant iš 3 ratukų susidedančią mechaninę kombinaciją (po 20 skirtingų padėčių kiekviename ratuke).

Privalumai: labai saugu nes tai du skirtingi užraktai viename seife, galimybė keisti seifo kodinę kombinaciją, paprasta naudoti.

Trūkumai: saugiai nepaslėpus rakto yra tikimybė jį pamesti, arba kad raktą ras kažkas kitas, sukurs dublikatą, bet svarbu paminėti, kad nežinant suktukų kombinacijos seifo nebus įmanoma atrakinti, todėl tai irgi galima įvardinti kaip privalumą. Kaina tokio seifo bus didesnė už tik su raktine spyna.

!  Raktine+ mechanine kodine spyna rakinamą seifą rekomenduojame rinktis jeigu esate užtikrinti, kad gerai paslėpsite raktą, taip pat jeigu seifą planuojate laikyti nešildomose patalpose.

 

 • Mechaninė kodinė

mechanine kodine spyna

Privalumai: nėra mechaninio rakto, kurį reiktų nešiotis, aukštas seifo saugumas, galimybė keisti seifo kodo kombinaciją.

Trūkumai: seifą yra sudėtinga atrakinti net žinant kodą, kadangi net reikia net tris kartus labai tiksliai pasukti ratuką į tam tikrą vietą, dažnai seifą atrakinti iš pirmo karto nepavyksta.

!  Mechanine kodine spyna rakinamą seifą rekomenduojame rinktis jeigu seifą planuojate laikyti nešildomose patalpose ar norite išties sudėtingo užrakinimo būdo.

 

 • Elektroninė

Elektronine spyna seifui

Seifas su tokia spyna atrakinamas teisingai surinkus skaičių kombinaciją (paprastai nuo 4 iki 10 skaičių).

Privalumai: aukštas saugumas, galimybė keisti kodą, lengva naudotis.

Trūkumai:  elektroninės spynos veikimas palaikomas elementais, kuriuos periodiškai reikia keisti, kaip dažniai priklausys nuo naudojimosi dažnumu, tačiau tą lengvą padaryti pridėjus išorinį srovės šaltinį nurodytoje vietoje ir surinkus teisingą kodą, atrakinus pakeisti elementus naujomis.  Svarbu paminėti, kad užmiršus kodą, niekas negalės jo atrakinti, ta pati problema ir su mechanine spyna. Problema sprendžiama tik durelių įlaužimo būdu, todėl siūlome sukurtą kombinaciją kažkur užsirašyti tik Jums žinomoje vietoje.  Kaina seifo su elektronine spyna yra didesnė.

Seifus, rakinamus elektronine spyna rekomenduojame rinktis, nes tai patogiausia ir labai saugi spyna seifui.

 

Elektronine spyna seifui su biometrika

Biometrine + elektronine kodine spyna rakinami seifai atidaromi atpažinus piršto antspaudą ir suvedus savo sukurtą kodą.

Privalumai: inovatyvus ir saugus seifo užrakinimo būdas, dviguba apsauga, nes naudojami du atrakinimo būdai vienu metu.

Trūkumai: tokios spynos trūkumas gali būti naudojimo nepatogumas nes spyna gali nenuskaityti piršto antspaudo iš pirmo karto. Taip pat šios spynos veikimas palaikomas elementais, kuriuos periodiškai reikia keisti, kaip dažniai priklausys nuo naudojimosi dažnumu, tačiau tą lengvą padaryti pridėjus išorinį srovės šaltinį nurodytoje vietoje ir prabraukus pirštu bei surinkus teisingą kodą atrakinus pakeisti elementus naujomis.  Svarbu paminėti, kad užmiršus kodą, niekas negalės jo atrakinti. Tokiu atveju seifas gali būti atrakintas tik durelių įlaužimo būdu, todėl siūlome sukurtą kombinaciją kažkur užsirašyti tik Jums žinomoje vietoje.  Kaina seifo su biometrine+ elektronine spyna yra didesnė.

!  Seifus, rakinamus biometrine+elektronine spyna rekomenduojame rinktis mėgstantiems inovatyvius sprendimus ir taip pat dėl itin aukšto saugumo.

 

Nėra vieno teisingo atsakymo kurią spyną rinktis, viskas priklauso nuo to kaip Jums bus patogu juo naudotis. Naudojantis filtravimo sistema esančia kiekvienos kategorijos puslapio kairėje pusėje galite pasirinkti Jums patinkantį spynos tipą ir tokiu būdu susiaurinti paiešką.

 

SAFFORT komanda