Kaip pirkti?

Prieš perkant seifą:

  1. Reikia įsivertinti ketinamo laikyti turinio vertę, svarbu pasirinkti seifą atitinkantį jūsų laikomam turiniui. Saffort sistemoje galite rasti filtravimo kategorija „CASH RAITING“ gryniesiems pinigams arba vertybėms laikyti, tai yra rekomendacinio pobūdžio gairės, padėsiančios susidaryti bendrą nuomonę kokio būtent seifo jums reikia.

  2. Pagalvokite kokius daiktus ketinate laikyti ar ateityje planuosite. Tai padės apsispręsti dėl seifo dydžio. Visuomet patartina įsigyti seifą šiek tiek didesnį negu jo reikia, didesniame seife visada atrasite ką padėti. Rekomenduojame į seifą žiūrėti kaip į baldą, kuo jis bus patogesnis jums naudoti, tuo didesnė tikimybė, kad sau brangius daiktus paliksite būtent seife.

  3. Spynos tipas yra svarbus ne tik saugumo prasme, bet taip pat ir patogumo. Kiekviena spyna turi paskirtį, raktinė spyna tinka daugiau konservatyvesniems žmonėms kurie nori patikimos prieigos prie seifo bet kuriuo metu, nepriklausomai ar patalpoje drėgna ar šalta. Elektroninė spyna moderni, labai patogi naudojimui, greitas atidarymas nes nereikia nešiotis rakto, ypatingai aktualu pavojaus atveju laikant ginklą. Galima keisti atidarymo kodą, gali naudotis „N“ vartotojų. Elementams išsikrovus yra avariniai būdai kaip išoriniu būdu užmaitinti spyną elementų pakeitimui. Mechaninė kodinė spyna turi tiek rakto tiek elektroninės spynos privalumus, tačiau vienintelis trūkumas šios yra tai, kad ja naudotis yra gana sudėtinga kadangi tai užima nemažai laiko kol surenkamas atidarymo kodas.