Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas

Kaip pirkti?

1.  Išsirinkite prekes ir įdėkite jas į krepšelį

Kviečiame pasinaudoti atrankos gidu arba prekių paieškos filtrais. Prekę galėsite įdėti į krepšelį paspaudę žalią mygtuką.

2.  Užpildykite duomenis

Kad įsigyti seifą, nereikia registruotis, viskas paprasta! Tiesiog užpildykite kontaktinę informaciją ir pasirinkite vieną iš apmokėjimo būdų.

3.  Patvirtinimas el. paštu

Į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimo laišką. Kai išsiųsime prekę gausite papildomą informaciją apie siuntos numerį ir pristatymo terminą.

4.  Pristatymas

Įprastas pristatymo laikas - 2 darbo dienos, jeigu prekė yra užsakoma - 4-6 savaitės (informacija apie pristatymo terminą nurodoma prekės informacijoje).

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu:  +370 5 2399333 arba el.paštu [email protected] 

 

Kaip apmokėti?

  1. Galite apmokėti per internetinę bankininkystę. Pasirinkite banką, kuriame naudojatės interneto banko paslauga, ir Jums bus suformuotas pavedimas su reikiamais rekvizitais. Kai pavedimas bus atliktas galėsime įvykdyti Jūsų užsakymą.

  2. Taip pat galite sumokėti per Payserą, Paypal, Revolut, Esto Pay sistemą.

  3. Apmokėti už prekes galite prekes pristačiusiam kurjeriui grynais arba kortele.  Už prekių atsiskaitymą kurjeriui yra įmamas papildomas mokestis, automatiškai įskaičiuojamas prie bendros pirkinių sumos užsakymo informacijoje. Ši sąlyga taikoma prekėms esančios sandėlyje, kai pristatymo terminas 2 d.d.

  4. Galite įsigyti prekės išsimokėtinai perkant per SB lizingą arba Esto lizingą. Patogu ir greita. Pasinaudokite proga įsigyti seifą lanksčiomis sąlygomis.

  5. Galite pasirinkti mokėjimo būdą kortele.

  6. Galite apmokėti gavę išankstinę sąskaitą, t.y. mokėti pavedimu pagal mūsų atsiųstą sąskaitą (visą informaciją atsiųsime Jums el. paštu). Tokiu atveju bankinį pavedimą turėsite padaryti patys. Mes atliksime užsakymą įsitikinę, kad pinigai pervesti.

  7. Už prekes galite apmokėti grynais arba kortele apsilankius mūsų parduotuvėje Vilniuje arba Kaune (žiūrėti kontaktus).

 

Jeigu turite nuolaidos kodą, nepamirškite juo pasinaudoti įrašę prie atsiskaitymo informacijos ir Jums bus pritaikyta papildoma nuolaida.

Sekite mūsų akcijas ir naujienas.

 

Patarimai prieš perkant seifą:

  1. Reikia įsivertinti ketinamo laikyti turinio vertę, svarbu pasirinkti seifą atitinkantį jūsų laikomam turiniui. Saffort sistemoje galite rasti filtravimo kategorija „CASH RAITING“ gryniesiems pinigams arba vertybėms laikyti, tai yra rekomendacinio pobūdžio gairės, padėsiančios susidaryti bendrą nuomonę kokio būtent seifo jums reikia.

  2. Pagalvokite kokius daiktus ketinate laikyti ar ateityje planuosite. Tai padės apsispręsti dėl seifo dydžio. Visuomet patartina įsigyti seifą šiek tiek didesnį negu jo reikia, didesniame seife visada atrasite ką padėti. Rekomenduojame į seifą žiūrėti kaip į baldą, kuo jis bus patogesnis jums naudoti, tuo didesnė tikimybė, kad sau brangius daiktus paliksite būtent seife.

  3. Spynos tipas yra svarbus ne tik saugumo prasme, bet taip pat ir patogumo. Kiekviena spyna turi paskirtį, raktinė spyna tinka daugiau konservatyvesniems žmonėms kurie nori patikimos prieigos prie seifo bet kuriuo metu, nepriklausomai ar patalpoje drėgna ar šalta. Elektroninė spyna moderni, labai patogi naudojimui, greitas atidarymas nes nereikia nešiotis rakto, ypatingai aktualu pavojaus atveju laikant ginklą. Galima keisti atidarymo kodą, gali naudotis „N“ vartotojų. Elementams išsikrovus yra avariniai būdai kaip išoriniu būdu užmaitinti spyną elementų pakeitimui. Mechaninė kodinė spyna turi tiek rakto tiek elektroninės spynos privalumus, tačiau vienintelis trūkumas šios yra tai, kad ja naudotis yra gana sudėtinga kadangi tai užima nemažai laiko kol surenkamas atidarymo kodas.

Grįžti į viršų