Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas

HARTMANN-TRESORE

HARTMANN-TRESORE

„Saffort“ seifų prekybos tinklas pristato Vokiečių kompanijos

HARTMANN-TRESORE seifus

 

                HARTMANN-TRESORE seifai                                                                HARTMANN-TRESORE seifai

Vokiečių kompanijos HARTMANN-TRESORE šaknys siekia daugiau nei 150 metų. Kompanija tokį ilgą laikotarpį užsiima įvairių seifų (prabangūs seifai, seifai dokumentams, saugyklos) gamyba ir yra sukaupusi milžinišką patirtį seifų versle.

HARTMANN-TRESORE – tai aukščiausios kokybės seifų gamintojas, gaminantis išskirtinius produktus bei galintis pasiūlyti itin platų seifų asortimentą: namų seifai, seifai dokumentams, įvairios saugyklos ar net prabangūs seifai.                                                                                                                      

Labiausiai HARTMANN-TRESORE iš kitų gamintojų išsiskiriantys prabangūs seifai namams visame pasaulyje vertinami dėl ypatingų savo savybių. Tai – pati stipriausia pozicija su kuria ir norėtume Jus supažindinti.

HARTMANN-TRESORE seifai namams turi ne tik gerą apsaugą nuo vagysčių, bet ir yra atsparūs gaisrui. Šie seifai yra sertifikuoti pagal Europos sąjungos standartą. Tai puiki kombinacija, leidžianti apsaugoti turimą turtą nuo gaisro. Jei sertifikate pažymėta LFS 60 P tai reiškia, kad, net ir veikiant seifą 1000 laipsnių pagal Celsijų temperatūra, seifo turinys bus apsaugotas ir vidinė temperatūra neviršys 177 laipsnių nemažiau kaip 60 minučių.

 

Populiariausi seifai, į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį, yra DW ir D109 serijos seifai:

DW modelio seifai yra sertifikuoti pagal buitinio seifų saugumo standartą EN 14450 ir turi aukščiausią S2 klasę. Jie – patikimi seifai dokumentams, nes taip pat yra sertifikuoti pagal nedidelio gaisro standartą EN 15659 ir turi apsaugą nuo gaisro popieriui minučių. Dėl to DW modelio seifai puikiai tinka įvairių dokumentų saugojimui.

 

D109 modelio seifai yra sertifikuoti pagal aukšto saugumo seifų standartą EN 1143-1 ir turi I klasę. Šio tipo seifai taip pat sertifikuoti pagal nedidelio gaisro standartą EN 15659. Jie turi apsaugą nuo gaisro popieriui minučių.

 

HARTMANN-TRESORE seifų priešgaisrinė apsauga yra su „termo“ juostomis, kurios, esant karščiui, išsiplečia ir sudaro vakuumą, taip apsaugodamos seifą nuo karščio patekimo į jo vidų.

Be abejonės, HARTMANN-TRESORE turi ir dar aukštesnių saugumo bei priešgaisrinės saugos klasių spynų, kurias savo klientams irgi rekomenduojame, siūlydami jas konkurencinga kaina.

Renkantis užraktą SAFFORT, specialistai rekomenduoja pirmumą teikti elektroninei spynai. Elektroninės spynos patogumas yra tas, kad su savimi nereikia nešiotis rakto. Kaip žinia, raktą galima netyčia pamesti, o kodą visuomet bus būdų, kaip prisiminti. Kodą elektroninėje spynoje galime priskirti daugiau nei vienam asmeniui. Prireikus spyną visuomet galima perkoduoti.

 HARTMANN-TRESORE seifai


Nors pagrindinis dėmesys teikiamas šio gamintojo pastatomiems namų seifams, tačiau reikia pabrėžti, jog HARTMANN-TRESORE gamina ir kitus seifų tipus, tokius kaip sieniniai seifai, seifai ginklams, raktiniai.

Montuojamų seifų privalumas tas, kad juos galima puikiai paslėpti sienoje arba, neužimant daug vietos, sutalpinti gana nemažą seifą. Taip pat sieninį seifą galima sumontuoti norimame aukštyje. Taip galima patogiai įdėti bei išimti vertybes.

 

HARTMANN-TRESORE turi specialią seifų liniją vertinantiems grožį bei saugumą. Šie prabangūs seifai gali būti ypatingo saugumo, turėti net V (penktą) saugumo klasę ir apsaugą nuo gaisro. 

Seifai gali būti gaminami pagal kliento viziją, dizainą, pageidaujamą vidaus komplektaciją, apdailą bei tarpusavyje suderinus kainą.

Gamintojas priima individualius užsakymus. Galima pasirinkti seifą su nudažytu blizgiu paviršiumi, renkantis spalvą iš visos RAL paletės. Galima padengti seifo paviršių mediena, oda ar kita medžiaga. Seifo viduje, apdaila įprastai būna parinkta pagal kliento patogumą ir poreikius, pvz. stalčiukai papuošalams, integruoti laikrodžių judesio mechanizmai, lentynos dokumentams. 

HARTMANN-TRESORE – puikus sprendimas žmonėms, norintiems saugumo, bet siekiantiems išsaugoti interjero dizainą bei stilių. Kviečiame rinktis įvairių modelių seifus internetu arba atvykti į mūsų salonus (Vilnius, Kaunas). Kreipkitės į STAFFORT specialistus ir patyrę seifų žinovai, išklausę Jūsų lūkesčius, prieinama kaina padės išsirinkti patikimą ir tinkamiausią Jums saugumo garantą – seifą.