Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas

Konsmetal seifai

Konsmetal seifai

Konsmetal seifai

 SAFFORT jau penkiose Europos šalyse prekiauja didžiausio Lenkijos seifų gamintojo Konsmetal gaminamais seifais.

 Konsmetal seifai – aukštos kokybės bei saugumo lygio. Didžioji dalis produktų sertifikuoti pagal Europos Sąjungos standartus EN14450 (atitinka S1 ir S2 klases) ir EN1143-1, kur turi didžiulį saugių seifų asortimentą nuo I iki net VIII saugumo klasės. Tai reiškia, kad gamintojo produktai yra tinkami privačiam vartotojui, įmonei bei net bankui. Gamintojas tai pat gamina depozitinius seifus, asortimente yra seifai ginklams, specialios paskirties seifai, naudojami pinigų inkasavimui mažmeninės prekybos įmonėse, bankų skyriuose. Beje Konsmetal gaminami seifai ginklams yra sertifikuoti pagal Europos sąjungos  EN 14450 ir  EN 1143-1 standartą, kas reiškia, kad tai produktai viršijantys daugelio Europos Sąjungos šalių reikalavimus, keliamus ginkliniams seifams. Gamintojo asortimente ne tik skirtingų saugumo klasių seifai, bet kartu šalia standartinių produktų, galima įsigyti ir tos pačios saugumo klasės prabangesnės Premium serijos produktus.

                                               

Konsmetal suteikia galimybę rinktis seifą su raktine, elektronine, kodine spynomis. Taip pat galima įsigyti seifą su dviem spynomis. Spynos, naudojamos Konsmetal seifuose, yra sertifikuotos pagal Europos Sąjungos seifų spynas reglamentuojantį standartą EN 1300 ( A, B ar C) saugumo klasės.

Konsmetal buvo vienas pirmųjų sektoriaus gamintijų, įdiegęs ISO 9001 kokybės valdymo standartą. Tačiau turbūt vienas geriausių Konsmetal saugumo bei patikimumo įvertinimų yra tai, kad šis gamintojas yra sertifikuotas seifų tiekėjas NATO organizacijai.

Visi Konsmetal seifai yra pagaminti kompanijos gamykloje Lenkijos Nidzica mieste.  Ši gamykla laikoma moderniausia tokio tipo produktų gamykla Lenkijoje. Didžiulės investicijos į šią gamyklą lėmė, kad joje sukaupta moderni įranga, leidžianti gaminto aukščiausio kokybės lygio seifus, pasižyminčius tikslumu ir ilgalaikiu naudojimu.                   

 Konsmetal didelį dėmesį skiria prekybos plėtrai eksporto rinkose, todėl dalyvauja tarptautinėse parodose, tokiose, kaip SECUREX Lenkijoje, SECURITY ESSEN Vokietijoje, PRACTICAL WORLD Vokietijoje, EXPOPROTECTION Prancūzijoje. Todėl gamintojas eksportuoja savo produktus į daugelį Europos šalių.

Šalia to, kad Konsmetal seifas tai kokybiškas produktas, SAFFORT pirkėjai vertina ir tai, kad šio gamintojo produktai pasižymi ir gera kaina. Tai reiškia, kad jei ieškote tam tikros saugumo klasės seifo, Konsmetal seifas bus kokybiškas, bet kartu vienas pigiausių tos saugumo klasės produktų. Todėl gamintojas laimi daug privačių bei valstybinių konkursų, kur reikalinga užtikrinta kokybė, Europos Sąjungos sertifikatais patvirtintas saugumas, gamintojo patikimumas ir konkurencinga kaina.