Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Laikrodžių judesio mechanizmas: kodėl verta įsigyti

Laikrodžių judesio mechanizmas: kodėl verta įsigyti

Laikrodžių judesio mechanizmas

Prabangūs laikrodžiai – tai didelės vertės aksesuarai, kuriuos jų savininkai siekia išsaugoti kuo ilgiau ne tik dėl jų piniginės, bet neretai ir sentimentalios vertės. Laikrodis yra labiausiai žmogaus asmenybę atspindindis aksesuaras, todėl apmaudu, kai dėl netinkamo laikymo jis sustoja ar sugenda

Tam išvengti yra gaminami laikrodžių judesio mechanizmai, skirti prabangiems ir sudėtingų mechanizmų (rodantiems ne tik valandas, bet ir mėnesio dienas bei metus) laikrodžiams.
Kadangi itin prabangių automatinių laikrodžių nenešiojate kasdien ir nemažai laiko juos saugote savo seife, laikrodžiai, negavę judesio energijos, gali sustoti, o tuomet sutrinka ir vidinių prietaiso tepalų cirkuliacija.
Išderinto ar sugedusio automatinio laikrodžio remontas yra labai sudėtingas ir jo metu dažai apskritai pašalinamas automatinio prisukimo mechanizmas, todėl turite pasirūpinti tinkama savo laikrodžio priežiūra.

Štai čia ir pasitarnauja laikrodžių judesio mechanizmai. Jų funkcija – optimaliai, pagal nustatytą programą - tarkime tik 30 min per parą – imituojant žmogaus rankos judesius sukti laikrodį tam tikru greičiu ir kryptimi, kad laikrodis nuolatos būtų pakrautas.

Taip pat laikrodžių judesio mechanizmų pagalba optimaliai judinami tepalai, kurie yra kiekviename laikrodyje. Žinoma, jei turite vieną automatinį laikrodį, kurį nuolatos nešiojate, Jums laikrodžių judesio mechanizmo greičiausiai nereikia.

Šis mechanizmas arba seifas laikrodžiui (su integruotu laikrodžių judesio mechanizmu) rekomenduojamas jeigu:
• turite daugiau nei vieną automatinį laikrodį ir nespėjate jų nuolatos prisukinėti.
• turite laikrodžius su sudėtingais, mėnesius ir metus skaičiuojančiais, mechanizmais.
• turite laikrodžius, beveik visada laikomus seife, nes retai juos nešiojate.
Šiems prietaisams nebūdinga ta pati kaina – jų vertė kinta, priklausomai nuo mechanizmo funkcijų ir kokybės (šiandien galima įsigyti net "išmaniųjų" laikrodžio judesio mechanizmų, valdomų bluetooth ryšiu iš Jūsų telefono).

Saffort parduotuvėse (Vilnius, Kaunas) ir internetu prekiaujame brandžią patirtį sukaupiusių gamintojų laikrodžių judesio mechanizmais, įkūnijančiais vokišką punktualumą ir užtikrinančiais, kad Jūsų laikrodis veiktų sklandžiai. Jeigu Jums reikalingas seifas laikrodžiui ir kitoms vertybėms, galime pasiūlyti Hartmann Tresore seifus, kuriuose pagal užsakymą galima įmontuoti laikrodžių judesio mechanizmus.