SAFFORT dalyvavo parodoje RESTA 2015

 

 

SAFFORT tęsia tradicijas – kaip ir kasmet 2015 balandžio 22-25 dienomis dalyvavome RESTA parodoje LITEXPO parodų rūmuose.

 SAFFORT parodoje RESTA                                                                    SAFFORT parodoje RESTA

Šiais metais buvo įdomių naujienų - Lietuvos rinkai pristatėme naują seifų gamintoją iš Vokietijos – Hartmann Tresore Gmbh. Tai itin aukšto lygio seifų gamintojas, kurio seifai skirti solidiems namams ir biurams. Parodos RESTA metu šalia kitų pristatėme ir išskirtinio dizaino Hartmann Tresore seifų liniją.

                                                              
 

Augant Lietuvos ekonomikai, esnat geriems gyventojų ir verslo lūkesčiams jaučiamiame aukštesnės klasės seifų poreikį. Klientai darosi vis išrankesni ir seifus renkasi ne tik pagal saugumą, bet ir pagal išvaizdą kartais derindami net prie interjero. Todėl stengiamės patenkinti net ir išrankiausiųjų poreikius. Su Hartmann gaminiais galime pasiūlyti seifą su aukščiausios kokybės padengimu, lakuotu paviršiumi, medžio apdaila ar padengtus oda. Seifai gali būti skirti laikyti juvelyrikai su specialiai jiems pagamintais stalčiukais, prabangiems laikrodžiams su automatiniais judesio mechanizmais, kurie juda specialiai sukurtuose laikikliuose kol seifo durys uždarytos.

 

Dar vienas labai svarbus Hartmann Tresore seifų privalumas yra tai, kad jie sertifikuoti ne tik kaip apsauginiai, bet ir kaip priešgaisriniai. Tad tai tikrai labai geras pasirinkimas tiems, kad reikia kokybiško seifo.