Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

SAFFORT dalyvavo parodoje RESTA

SAFFORT dalyvavo parodoje RESTA

SAFFORT dalyvavo parodoje RESTA 2015

 

 

SAFFORT tęsia tradicijas – kaip ir kasmet 2015 balandžio 22-25 dienomis dalyvavome RESTA parodoje LITEXPO parodų rūmuose.

 SAFFORT parodoje RESTA                                                                    SAFFORT parodoje RESTA

Šiais metais buvo įdomių naujienų - Lietuvos rinkai pristatėme naują seifų gamintoją iš Vokietijos – Hartmann Tresore Gmbh. Tai itin aukšto lygio seifų gamintojas, kurio seifai skirti solidiems namams ir biurams. Parodos RESTA metu šalia kitų pristatėme ir išskirtinio dizaino Hartmann Tresore seifų liniją.

                                                              
 

Augant Lietuvos ekonomikai, esnat geriems gyventojų ir verslo lūkesčiams jaučiamiame aukštesnės klasės seifų poreikį. Klientai darosi vis išrankesni ir seifus renkasi ne tik pagal saugumą, bet ir pagal išvaizdą kartais derindami net prie interjero. Todėl stengiamės patenkinti net ir išrankiausiųjų poreikius. Su Hartmann gaminiais galime pasiūlyti seifą su aukščiausios kokybės padengimu, lakuotu paviršiumi, medžio apdaila ar padengtus oda. Seifai gali būti skirti laikyti juvelyrikai su specialiai jiems pagamintais stalčiukais, prabangiems laikrodžiams su automatiniais judesio mechanizmais, kurie juda specialiai sukurtuose laikikliuose kol seifo durys uždarytos.

 

Dar vienas labai svarbus Hartmann Tresore seifų privalumas yra tai, kad jie sertifikuoti ne tik kaip apsauginiai, bet ir kaip priešgaisriniai. Tad tai tikrai labai geras pasirinkimas tiems, kad reikia kokybiško seifo.