Darbą pradėjo didžiausia seifų internetinė parduotuvė Saffort.lt

Prieš 13 metų pardavėme pirmą seifą. Nuo tada keitėsi daugelis dalykų, o galiausiai viskas išaugo į didžiausią seifų prekybos svetainę – saffort.lt

        Nuolatos sau keliame didelius tikslus, ne išimtis ir www.saffort.lt , neveltui teigiame – visi seifai vienoje vietoje. Kam blaškytis po begalę parduotuvių ar salonų, jei sau tinkamą seifą galima išsirinkti vienoje vietoje už geriausią kainą rinkoje.
        Stengsimės Jums suteikti kuo daugiau informacijos apie seifus bei jų saugumą. Jau ruošiame seifų pristatymus su ekspertų įvertinimais kuriuose galėsite susipažinti, ką apie vieną ar kitą seifą, ar seifų liniją, mano žmonės kurie saugumo tema domisi daugiau nei 20 metų. To pačio prašome ir iš Jūsų. Nusipirkę seifą – parašykite įvertinimą, taip padėsite kitiems klientam grečiau ir lengviau išsirinkti.
        Didžiausias seifų pasirinkimas vienoje vietoje, specialiai kurta prekių filtracijos sistema, unikalus atrankos gidas, geriausios kainos garantija, nemokamas pristatymas, nemokamas grąžinimas, profesionalios montavimo paslaugos, visa tai sukurta  - Jums.
 
  
 
                       Sveiki atvykę į didžiausią seifų svetainę kurioje visi seifai vienoje vietoje!!!