Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Depozitiniai seifai. Kas tai?

Depozitiniai seifai. Kas tai?
Depozitiniai seifai

Depozitiniai seifai - tai seifai, skirti įdėti ir apsaugoti pinigams ar kitiems daiktams neatidarant seifo durelių. Depozitinis seifas turi ertmę arba stalčių, kur įdėjus vertybes, jos iškart patenka į seifo vidų, o išimti galima tik atidarius seifą – tai yra tik turint raktą arba spynos kodą.

 

 Depozitiniai seifai dažniausiai skirstomi i 2 tipus:

        - Skirti įmesti ir apsaugoti pinigams. Tokiuose seifuose paprastai yra kelių milimetrų storio ertmė, kur įmetami pinigai. Specialus prie įmetimo angos esantis lovelis apsaugo nuo galimybės išimti pinigus iš seifo neatidarius seifo durelių


 
 Depozitiniai seifai
       - Skirti įdėti raktams, dokumentams ar kitiems vertingiems daiktams. Tokie seifai turi atidaromą stalčių, į kurį idedami didesni   daiktai, o uždarius stalčių jie patenka į seifo vidų – tad išimti juos galima jau tik atidarius seifą.
 
Kur naudojami depozitiniai seifai?
Depozitiniai seifai naudojami mažmeninės prekybos vietose, pavyzdžiui nuošalioje vietoje esančioje parduotuvėje, kur suprekiavus kažkokią ženklesnę sumą pinigų, ji inkasuojama iš kasos aparato ir įmetama į depozitinį seifą. Seifo rakto arba kodo pardavėjas net neturi – jį turi parduotuvės vadovas. Tad esant apiplėšimui vagis greitai pasiimti pinigų negalės, o jei seifas kokybiškas ir saugus - pinigai bus gerai apsaugoti ir ilgesnį laiką. Tokie seifai su elektroninėmis spynomis paprastai turi galimybę nustatyti uždelstą spynos atrakinimą. Tai yra surinkus spynos kodą, spyną atrakinti galima nebūtinai iškart, o tarkime po kažkiek laiko. Tai tam, kad esant momentinei vagystei net žinant seifo spynos kodą, pinigų paimti iš seifo nepavyktų.
 
Depozitinius seifus su stalčiais galima pritaikyti daugelyje sričių, kur reikia galimybės palikti kažką saugiai tuo metu, kai tų daiktų nėra kam atiduoti. Pavyzdžiui automobilių nuomos bendrovėse atiduodant automobilį po darbo dažnai tenka įmesti raktus į depozitinį seifą, kur jie saugiai prabūna naktį.
 
Lietuvoje taip pat parduodami depozitiniai seifai. SAFFORT populiariausi italų kompanijos TECHNOMAX seifai, skirti įmesti ir apsaugoti pinigus. Juos perka smulkūs bei vidutinio dydžio prekybininkai, logistikos bendrovės, surenkančios pinigus po prekių pristatymo.