Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Kaip išsirinkti baldinį seifą?

Kaip išsirinkti baldinį seifą?

Kaip išsirinkti baldinį seifą?

Ne visi pageidauja seifus pastatyti matomoje vietoje. Didesniam privatumui ir, aišku, saugumui užtikrinti naudojami baldiniai seifai, montuojami į kokio nors baldo vidų. Paprastai šio tipo seifai montuojami spintose. Patariame baldinių seifų namui ar biurui nesirinkti aklai, o įvertinti tam tikrus momentus.

Baldiniai seifai parduodami be saugumo ar priešgaisringumo lygį patvirtinančio sertifikato, tačiau vagystės atveju svarbūs dokumentai, raktai, kortelės ir kt. būna apsaugoti. Baldiniai seifai namams yra itin populiarūs. Tokį daugelio žmonių pasirinkimą lemia nedidelė baldinių seifų kaina. Taip pat atsiranda ir įmonių, kurios nusprendžia įsigyti seifus, montuojamus spintose. Juose galima laikyti įvairius dokumentus, pinigus, kitus vertingus daiktus.

Svarbu ir baldinių seifų tvirtinimas. Seifai namams, lyginant juos, pavyzdžiui, su šarvuotais seifais, yra gana lengvi. Natūraliai kyla rizika, kad juos galima lengvai išlupti. Siekiant apsaugoti seifuose esančias vertybes, reikia teisingai pritvirtinti baldinį seifą: prisukant juos prie dugno arba galinės sienelės specialiais varžtais. Seifai greitai primontuojami spintos viduje, taip užtikrinant patikimumą. Baldinių seifų spynos gali būti raktinės, elektroninės, mechaninės kodinės, biometrinės. Populiariausios – raktinės bei elektroninės. Kitos spynos yra arba sudėtingos naudoti, arba nepakankamai saugios.

Įsigyti baldinius seifus gera kaina galite „SAFFORT“ parduotuvėse (Vilnius, Kaunas) arba internetu. Užsakymus nemokamai pristatome į visus Lietuvos miestus.