Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Kaip išsirinkti depozitinį seifą?

Kaip išsirinkti depozitinį seifą?

Kaip išsirinkti depozitinį seifą?

Neturint reikalo tokias vertybes, kaip pinigai ar raktai dažnai išimti iš seifo, patariama rinktis depozitinį seifą. Dėl unikalios savo sandaros bei atsidarymo mechanizmo į šiuos seifus vertingi daiktai ar dokumentai tiesiog įmetami. Depozitinis seifas suteikia galimybę įvairius brangius ar svarbius objektus įmesti į vidų ir užtikrina, kad jie bus pasiimti tik atrakinus seifo spyną. Dažnai šie seifai dokumentams, pinigams ar raktams naudojami parduotuvėse.

Depozitinį seifą vertėtų rinktis pagal individualius poreikius. Prekyboje šiuo metu egzistuojantys depozitiniai seifai dokumentams, pinigams ar kitiems vertingiems daiktams gali būti nuo paties paprasčiausio iki profesionalaus. Nedidelėms parduotuvėms, logistikos centrams ar pan. rekomenduojame rinktis paprastesnius depozitinius seifus, kiek didesnėms įmonėms ar svarbesnius daiktus siekiančioms saugoti kompanijoms vertėtų rinktis profesionalius depozitinius seifus. Pastarieji dažnai turi specialų stalčių vertybių įmetimui. Atrakinti depozitinio seifo spyną gali tik seifo raktą turintis arba elektroninės spynos kodą žinantis asmuo.

Įmetimo būdai į depozitinį seifą yra įvairūs: įdėti dokumentus, pinigus, raktus ar pan. į seifą galima per specialiai tam skirtą angą arba stalčiaus pagalba (palenkus rankeną, į stalčių įdėtos vertybės pasiekia seifo vidų). Tiek mažoms parduotuvėms, tiek stambiems verslo vienetams – depozitinis seifas patogus ir saugus naudoti.

Kviečiame atvykti į lokalias „SAFFORT“ parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilnius, Kaunas – arba pirkti seifus dokumentams, pinigams, ginklams, juvelyriniams dirbiniams internetu. Gera kaina parduodami seifai – Jūsų vertybių saugumo garantas.