Kaip išsirinkti šarvuotą spintą?

Tokiais atvejais, kai vertybės dėl didesnių savo matmenų netelpa į paprastus seifus, specialistai rekomenduoja rinktis šarvuotas spintas. Savo išvaizda bei konstrukcija panašios į įprastas spintas, tokios šarvuotos spintos namams ar biurui yra naudingos dėl visiškai patikimo svarbių dokumentų ar didesnių daiktų saugojimo vienoje vietoje.

Šarvuotos spintos yra apsaugotos metaline konstrukcija su kietmetalio apsauga spynos srityje. Asortimente galite rasti pagal Europoje galiojančius standartus sertifikuotas apsaugines spintas, naudojamas biuruose ir skirtas svarbių dokumentų, antspaudų, didesnių daiktų bei kitų vertybių saugojimui. Be to, šarvuotos spintos pasižymi dydžiu. Kaip ir įprastų, taip ir šių spintų viduje yra daug lentynų, leidžiančių laikyti daug daiktų – dokumentų, segtuvų, antspaudų, pinigų ir kt. vertingų daiktų. Dažniausiai šarvuotas spintas įsigyja įmonės tačiau, spintai galima rasti vietos ir nuosavame būste, ar sodyboje.

Šarvuotos spintos, turinčios sertifikatą, yra patikimesnės. Žinoma, tam tikri sertifikatai, atspindintys ypatingą spintos apsaugą, tiesiogiai susiję su kaina. Šarvuotos spintos labiausiai pritaikytos dokumentų saugojimui, tačiau jose galima laikyti ir kitus daiktus.

Jei nežinote, kokia šarvuota spinta ar seifas yra Jums tinkamiausias, kreipkitės į „SAFFORT“ parduotuvių komandą (Vilnius, Kaunas). Pirkite patikus saugumo garantus gera kaina atvykus į mūsų salonus arba internetu. Nemokamas užsakymų pristatymas į visus Lietuvos mietus (Klaipėda, Šiauliai ir kt. šalies miestai).