Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Kaip išsirinkti seifą ginklams?

Kaip išsirinkti seifą ginklams?

Kaip išsirinkti seifą ginklams?

Išsirinkti seifą ginklams nėra pati lengviausia užduotis, juolab kad jų laikymui keliami nemaži reikalavimai. Lietuvoje pagrindiniai ginklų laikymo reikalavimai yra oficialiai patvirtinti Lietuvos Respublikos įstatymais. Šiomis nuostatomis yra apibrėžiamos visos medžioklinių, savigynos ar sportinių ginklų laikymo taisyklės. Ką verta žinoti ir į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis seifą ginklams?

Bene pats svarbiausias seifų ginklams reikalavimas yra jų sienelių storis – seifo, kuriame laikomas medžioklinis, sportinis ar savigynos ginklas durelių bei sienų storis turi būti ne mažesnis kaip 3 milimetrai. Rekomenduojame seifus su elektronine spyna. Raktą nešiotis – nepatogu, be to, nevietoje padėtas raktas gali pridaryti nemalonumų.

Seifai ginklams turi būti pritvirtinti arba prie grindų, arba sienų. Montuojamuose seifuose galima laikyti iki 12 ginklų. Jei seife saugoma daugiau ginklų, patalpoje privaloma įrengti specialias apsaugines grotas. Seifus ginklams reikia vertinti ir rinktis pagal sertifikatus. Būtent sertifikatuose yra apibrėžiamas jų saugumas. Kuo aukštesnė saugumo klasė, tuo seifas atsparesnis įsilaužimams.

Priklausomai nuo gamintojo, skiriasi seifų ginklams gamybos technologija: vienų durelės būna pjaustomos, kitų virinamos rankiniu būdu, trečių – pjaunamos lazerio pagalba ir pan. Italijos seifų ginklams gamintojai siūlo išskirtinio dizaino produktus. Šie seifai praktiškai neturi tarpų aplink dureles, tad atrodo ypač subtiliai ir stilingai.

Dažniausiai tokio tipo seifuose laikomi medžiokliniai ginklai, kadangi mažesni, savigynai naudojami ginklai gali būti saugomi ir paprastame seife. Seifai ginklams yra aukšti. Ieškantiems išskirtinumo galima rinktis seifus ginklams su neperšaunamu stiklu arba itin išskirtinai atrodančius metalinius seifus su prabangiai atrodančia medžio apdaila.

Mūsų parduotuvėse (Vilnius, Kaunas) parduodami seifai yra sertifikuoti pagal Europos sąjungos standartus EN1143-1 ir EN14450 , skirtingų dydžių, apdailos, seifai ginklams su įvairių tipų spynomis. Puoselėjantiems gerą skonį siūlome įsigyti prabangius medinius ir stiklinius ginklinius seifus. Elektroninėje SAFFORT parduotuvėje galima užsisakyti seifus ginklams konkurencinga kaina – Jūsų pasirinktą seifą pristatysime nemokamai į bet kurį Lietuvos miestą.