Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Kaip išsirinkti seifą raktams?

Kaip išsirinkti seifą raktams?

Kaip išsirinkti seifą raktams?

Jeigu užsiimate transporto priemonių pardavimo, nuomos, viešbučių verslu, arba administruojate didelę įmonę su daugybe kabinetų, Jums tikrai reikalingas seifas raktams – jis užtikrina, kad visi svarbūs raktai būtų tvarkingai surūšiuoti, nesunkiai surandami, o svarbiausia – saugūs.

Paprastai raktų seifai viduje turi įmontuotas plokšteles, ant kurių įtaisyti sunumeruoti kabliukai, tam, kad būtų lengva greitai surasti reikalingą raktą. Dažniausiai raktų seifuose galima laikyti nuo keliasdešimt iki tūkstančių raktų. Raktų seifą galima rinktis pagal saugumą, spynos tipą bei dydį.

Seifai raktams gali būti naudojami įvairiose įmonėse ir nuo to priklauso, ar Jums reikalingas saugesnis seifas raktams ar gana paprastas. Pavyzdžiui, mokymo įstaigose ūkvedžiams gali visiškai užtekti seifo iki 100 eurų – tokie seifai dažniausiai pagaminti iš viengubų sienelių ir turi raktinę spyną. O štai, tarkime, itin prabangių automobilių salonams rekomenduojame įsigyti profesionalų sertifikuotą raktų seifą, turintį draudimo reitingą, kuris atitinka seife laikomo turto lygį. Kai kurie sertifikuoti raktų seifai turi ir priešgaisrinį užpildą, kad raktams būtų suteikta visokeriopa apsauga.

Kaip ir visų seifų rūšių, taip ir raktų seifų kaina priklauso nuo seifo dydžio, spynos tipo, bet, žinoma, daugiausiai įtakos kainai turi seifo saugumo lygis ir sertifikato rūšis.

Jeigu ieškote seifo raktams savo įmonei ar asmeniniam naudojimui, kviečiame apsidairyti internetu SAFFORT prekių kataloge – čia rasite labiausiai Jums tinkantį seifą raktams, o mes jį pristatysime nemokamai visoje Lietuvoje.

Jeigu pageidaujate pamatyti SAFFORT parduotuvėje eksponuojamus raktų seifus, galite atvykti į mūsų salonus Vilniuje ir Kaune ne tik seifų apžiūrai, bet ir konsultacijai su mūsų ekspertais.