Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Kaip išsirinkti seifą viešbučiams?

Kaip išsirinkti seifą viešbučiams?

Kaip išsirinkti seifą viešbučiams?

Seifai viešbučiams iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti niekuo nesiskiriantys nuo įprastų seifų. Tačiau įprastą ir viešbučio seifą skiria keli esminiai skirtumai, susiję su seifų apsauga.

Seifai viešbučiams nuo įprastų seifų skiriasi kodavimo sistema. Namų ar įmonės seifas turi vieną pastovų kodą, kadangi juo naudojasi dažniausiai vienas asmuo. O viešbučių seifai yra sukurti ne vienam, bet daugeliui naudotojų, kurie vienas po kito apsigyvena kambaryje su seifu. Taigi, natūralu, kad kiekvienas viešbučio svečio kodas bus skirtingas.

Šie seifai užkoduojami kiekvieną kartą jį užrakinant unikaliu svečio kodu. Norint atsirakinti vėl naudojamas tas pats kodas. Jeigu svečias pamiršo savo sugalvotą kodą, paprastai tai lengvai išsprendžiama, nes viešbučių seifai taip pat turi „master“ kodus arba mechaninius raktus, kurie prieinami viešbučių administracijai ir praverčia panašiose situacijose.

Visi viešbučių seifai yra panašaus saugumo lygio ir dydžio. Pagal saugumo klasę skiriasi ir seifo viešbučiams kaina. Ieškantys išskirtinai atrodančio seifo viešbučiui, gali rinktis dailesnio dizaino seifus, kurių subtili konstrukcija gaminama specialia lazerių technologija. Seifai viešbučiams yra tokių matmenų, kad juose laisvai tilptų viešbučio svečio piniginė, dokumentai, laikrodžiai ar nešiojamasis kompiuteris.

Seifai viešbučiams, kaip ir kitų kategorijų seifai, yra eksponuojami SAFFORT salonuose Vilniuje ir Kaune, tad jeigu ieškote tinkamo seifo savo viešbučių verslui, jį tikrai išsirinksite pas mus. Daugiau informacijos apie mūsų prekiaujamus seifus galite ieškoti ir internetu SAFFORT svetainėje, kur iš anksto susipažinsite su mūsų siūlomų seifų parametrais.