Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Kodėl verta įsigyti seifą su akcija pigiau

Kodėl verta įsigyti seifą su akcija pigiau

Seifo su akcija pigiau įsigijimas

Natūralu, kad seifai yra labiausiai reikalingi žmonėms, savo namuose ar įmonėje saugantiems itin vertingą turtą. Didesnius kiekius vertybių – pavyzdžiui, retas, antikvarines kolekcijas, jų šeimininkai saugo net keliuose seifuose. Ir nors tradiciškai seifų paskirtis yra aukštomis pinigų sumomis įvertinto turto saugojimas, tai nereiškia, kad seifas nepraverstų ir mažesnes pajamas uždirbančiam klientui.

Tai, kas žmogui vertinga - subjektyvu, todėl kiekvienam, turinčiam sentimentalios vertės daiktų (paveldėtų vertybių, saugomų savo vaikams, svarbių dokumentų, liudijančių apie turtą ir pan.) taip pat ir ginklą savigynai, gali itin pasitarnauti seifas namuose.

Jeigu pastebėjote seifų akciją, kurios metu yra parduodami vidutinio ar aukštesnio saugumo seifai pigiau – stipriai rekomenduojame jį įsigyti. Šis pirkinys yra ilgaamžis, todėl daugelį metų tarnaus ne tik Jums, bet ir Jūsų atžaloms.

Saffort parduotuvėje taikomos nuolaikos seifams leis Jums patrauklia kaina išsirinkti bet kokio tipo seifą – ginklinį, šarvuotą, sieninį ar grindinį ir kitokius.
Rengiame nuolatinius seifų išpardavimus, nes norime pasiūlyti geriausią ir prieinamą seifo kainą visiems klientams – net ir tiems, kurie tikisi sutaupyti, tačiau jaučia poreikį patikimiau saugoti savo namų turtą.
Siūlome Jums įsigyti tinkamiausią seifą su geriausios kainos garantija ir nemokamu pristatymu Lietuvoje. Jei pageidaujate pamatyti seifus gyvai ir įsitikinti jų kokybe, mielai Jūsų laukiame Saffort salonuose – čia eksponuojame tiek seifų naujienas, tiek jau išparduodamus visų tipų seifus.

SAFFORT yra didžiausia specializuota seifų parduotuvė Lietuvoje. Turime parduotuves Vilniuje ir Kaune, taip pat patogiu būdu prekiaujame internetu. Pas mus galite rasti net ir aukščiausios kokybės, pripažintų vokiečių, italų, lenkų ir kitų gamintojų seifų su akcija. Nuolaidas taikome net ir patiems saugiausiems sertifikuotiems seifams, tad nudžiugsite pamatę parduodamų seifų su ypatinga kelių šimtų eurų akcija.