SAFFORT pardavimai toliau auga

Nepaisant ekonominės situacijos iššūkių SAFFORT seifų pardavimai toliau auga. Per 2012 metų sausio – rugpjūčio mėnesius parduoti 1175 seifai. Įvertinus pardavimų tendencijas tikimės, kad per 2012 metus pasieksime tikslą parduoti 2000 seifų.

Pasak SAFFORT direktoriaus Andriaus Pikelio, pirkėjai labai teigiamai įvertino naujosios SAFFORT internetinės svetainės teikiamas seifų paieškos, atrankos, palyginimo, filtravimo galimybes. Vis dėlto prieš įsigydami seifą pirkėjai dažnai jau numanydami ar net tiksliai žinodami kokio seifo nori atvažiuoja į SAFFORT biurą ir konkretų seifą apžiūri vietoje bei konsultuojasi su pardavimų vadybininkais. Norėdami dar išplėsti pasirinkimo galimybes, apsisprendėme esamą seifų ekspoziciją SAFFORT biure Vilniuje padidinti nuo daugiau nei 100 seifų dabar iki 130 artimiausiu metu.

 
Taip pat pastebėjome, kad vis dažniau žmonės renkasi kokybiškesnius, sertifikuotus seifus, seifus su priešgaisrine apsauga. Ženkliai padidėjo seifų su elektroninėmis spynomis pardavimai. Tad belieka laukti, kad ateityje, pagerėjus ekonominei situacijai, tos kokybiškesnių seifų pardavimo didėjimo tendencijos tik stiprės.