Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Saffort plečiasi - Lenkija

Saffort plečiasi - Lenkija

Saffort plečiasi

 

Prekybos seifais tinklas Saffort plečiasi. Jau nuo 2016 metų spalio mėnesio Lenkijos gyventojai gali įsigyti Saffort profesionaliai atrinktus, pateikiamus ir pristatomus seifus.

 

 Saffort.pl internetinės prekybos puslapyje Lenkijos privatūs vartotojai, įmonės, valstybinės institucijos gali rinktis iš daugiau nei 650 seifų modelių. Apsauginiai, priešgaisriniai seifai, seifai ginklams, sieniniai ir grindiniai seifai, prabangūs seifai, specialios paskirties seifų modeliai – visa tai profesionaliai atrinkta ir už geriausią kainą rinkoje.

 Kadangi Lenkijoje yra kokybiškų seifų gamintojų, Saffort šalia įvairiose kitose Vakarų Europos bei pasaulio šalyse pagamintų seifų, pasiūlė ir geriausių Lenkijos gamintojų produktus.

 Saffort tiki, kad ir Lenkijos vartotojai įvertins patogumą rinktis iš didžiausio vienoje vietoje parduodamų seifų kiekio, įvertins patogias seifų atrankos, filtravimo galimybes bei sėkmingai įsigys jiems geriausiai tinkančius seifus.