Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas

Dešimt seifo privalumų

Dešimt seifo privalumų

Dešimt seifo privalumų

Dešimt seifo privalumų

Didžiausios seifų parduotuvės SAFFORT užsakymu, buvo apklausti įvairaus amžiaus žmonės. Paaiškėjo, jog devyni iš dešimties apklaustųjų šeimoje neturi seifo. Tačiau po išsamaus paaiškinimo apie seifo naudą, net pusė apklaustųjų sutiko, jog norėtų turėti galimybę apsaugoti savo turtą bei vertybes. Dešimt privalumų, kodėl seifas praverstų jūsų namuose:

 

Pirma, gaisro atveju;

Kilus gaisrui iškyla didelė grėsmė liepsnose prarasti grynuosius pinigus, brangenybes, dokumentus ar kitus vertingus daiktus. Priešgaisrinis seifas skirtas apsaugoti nuo ugnies, dūmų ir vandens, kuris naudojamas užgesinti gaisrą.

Antra, potvynio atveju;

Potvynio, užliejimo atveju pinigai, dokumentai ar kiti jautrūs vandeniui daiktai gali būti apsaugoti naudojant nepralaidžius vandeniui seifus.

Trečia, patogi vieta;

Turbūt dažnas susiduria su problemomis surandant reikiamą daiktą, kai jo prireikia. Seifas tampa puiki vieta laikyti dokumentus, pinigus, ginklą ar kitus daiktus. Seife patogu laikyti visus svarbiausius daiktus vienoje vietoje, prireikus lengviau rasti.

Ketvirta, saugi vieta;

Jeigu dalinatės pastoge su daugiau žmonių, turite didelę šeimą, norite užkirsti prieigą prie jūsų vertybių, dokumentų, ginklo ar kitų daiktų, seifas padėtų užtikrinti jų saugumą.

Penkta, grynieji pinigai;

Daugelis iš mūsų laiko pinigus namuose ir dėl patogumo, ir dėl nepasitikėjimo bankais. Priežasčių yra įvairių. Turbūt žinomi dažni atvejai, kai asmenys, laikantys stambias sumas namuose, tampa ilgapirščių aukomis.

Šešta, draudimas;

Daugelis draudėjų atsižvelgia, ar klientas užtikrina draudžiamo turto saugumą, o tai gali lemti paslaugos kainos nustatymą.

Septinta, kompiuteriai;

Kompiuteriuose saugomą informaciją, dokumentus, programas, nuotraukas gali būti skaudu prarasti.

Nešiojami kompiuteriai, išoriniai kietieji diskai ar laikmenos gali būti apsaugotos nuo vagysčių, gaisro ar net užliejimo.

Aštunta, kaina;

Seifų kainos per pastaruosius kelis metus nukrito iki vartotojui prieinamos kainos. Standartinį seifą namams dabar galima įsigyti neištuštinant savo piniginės. O pats seifas tarnaus ne vieną dešimtmetį.

Devinta, baimė:

Kartais net neturint rimtų grėsmių turtui, galima eiti iš proto galvojant apie jo saugumą.

 Turėdami namuose seifą, psichologiškai jausitės saugiau. Geros kokybės seifas  24 valandas per dieną, nuims dalį jūsų nerimo.

Dešimta, vagystės:

Paskutinis, bet ne menkiausias.  Jeigu seifas yra parinktas profesionaliai, net ir labiausiai užsispyręs ilgapirštis liks nieko nepešęs.

Daugelis yra susidūręs su vagystėmis ir imasi priemonių jau po įvykio. Kodėl neužkirsti kelio anksčiau? Geros kokybės seifas užtikrins tą saugumą, kurio jums taip reikia. Didžiausia seifų parduotuvė www.Saffort.lt  padės išsirinkti iš plataus seifų asortimento.