Kaip išsirinkti seifą?
Ką planuojate saugoti seife?
Apsisprendę ką norėsite saugoti galėsite tinkamai parinkti seifo dydį, tipą, spyną ir saugumo lygį.
Kokio dydžio turėtų būti Jūsų seifas?
Bendra taisyklė yra tokia – jei tik įmanoma, visada rinkitės didesnį seifą nei Jums pradžioje atrodo reikia.
Kokie saugumo reikalavimai?
Seifas saugo ne tik nuo vagysčių, bet ir nuo gaisro. Kuo brangesni Jums daiktai, tuo saugesnį seifą rinkitės.
Kur montuosite seifą?
Yra trys seifu tipai pagal jų montavimo būdą: pastatomas, sieninis ir grindinis.
Kokį seifo užraktą pasirikti?
Populiariausi seifai su raktine seifine, mechanine kodine ir elektronine spyna arba seifai su dvigubomis spynomis. Šiais laikais geriausias sprendimas – elektronine spyna rakinami seifai.
Pilnas atrankos gidas
Grįžti į naujienų sąrašą

Koks geriausias seifas Jums? Rinkitės seifą naudodami atrankos gidą

Koks geriausias seifas Jums? Rinkitės seifą naudodami atrankos gidą

Didžiausia seifų parduotuvė internete Saffort.lt siūlo pasaulinės klasės aptarnavimą ir didžiausią pasirinkimą iš daugiau nei 1000 seifų. Pasirinkti tinkamiausią ir labiausiai atitinkantį poreikius seifą iš didelės jų įvairovės iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti sudėtinga, tačiau iš tiesų tai visai paprasta – tereikia naudotis patogia ir nesudėtingai veikiančia filtravimo sistema arba atrankos gidu.

Saffort.lt specializuojasi parduodant seifus internetu, todėl klientas parduotuvės interneto svetainėje gali išsirinkti tinkamiausią ir labiausiai atitinkantį jo poreikius produktą. Pasinaudoję atrankos gidu klientai gali lengvai išsirinkti ir iškart užsisakyti seifą. Svetainėje rasite tiek paprastus, standartinę apsaugą turinčius baldinius seifus, tiek itin aukšto saugumo seifus, sukurtus apsaugoti ne tik apiplėšimo, bet ir gaisro atveju. Taip pat svetainėje yra platus prabangių, išskirtinio dizaino seifų pasirinkimas.

Nenorintiems skaityti begalės informacijos Saffort.lt siūlo rinktis seifus naudojant itin paprastą sistemą, pavadintą atrankos gidu. Naudojantis šia sistema, pakanka žengti keturis paprastus žingsnius, padedančius išsirinkti tinkamą seifą. Atrankos gidas suskirstytas į keturias kategorijas:

 1. Pagal seifo tipą;
 2. Pagal seifo dydį;
 3. Pagal užrakto tipą;
 4. Pagal tai nuo ko saugo.

Seifai pagal tipą: dydis, montavimo būdas ir paskirtis

Kaip naudotis šiuo gidu? Pirmiausia siūloma pasirinkti seifo tipą. Galima rinktis iš penkių tipų seifų:

Maži seifai tai tokie seifai, kurių aukštis yra iki 400 milimetrų, didelių seifų aukštis siekia 401 milimetrą ir daugiau. Seifai ginklams – aukšti seifai, skirti medžiokliniams ir kitiems ilgiems ginklams laikyti. Jie dažnai yra vadinami spintos ginklams. Grindiniai ir sieniniai seifai – tai įmontuojami į grindis ar sieną seifai. Jie ypač patogūs, todėl, kad juos galima paslėpti po interjero detalėmis, pavyzdžiui, paveikslu ar kilimu.  

Pasirinkus seifo rūšį svarbu pagalvoti, kur jį laikysite, kiek jame daiktų bei dokumentų saugosite ir pagal tai pasirinkti norimą seifo dydį. Svarbu pasirinkti Jums tinkamą seifo aukštį, plotį ir gylį. Renkantis seifą, siūloma atkreipti dėmesį ne tik į išorinius, bet ir į vidinius išmatavimus bei seifo talpą.  

Seifas ir spynos tipas

Pagaliau iš gausybės seifų pasirinkote seifo rūšį, dydį ir kitus išmatavimus: tada verta eiti toliau ir atkreipti dėmesį į seifo spynos tipą. Seifo spynos gali būti:

 • raktinė;
 • elektroninė;
 • mechaninė kodinė;
 • biometrinė;
 • kelių tipų spyna.

Populiariausios ir patogiausios bei mūsų specialistų rekomenduojamos yra elektroninės spynos. Spynos tipas taip pat dažnai turi įtakos seifo saugumui.

Seifas nuo įsilaužimo ar nuo ugnies?

Žengus paskutinįjį atrankos gido žingsnį „apsauga nuo“ galima rinktis:

 • apsaugą nuo vagystės;
 • nuo ugnies ir nuo vagystės;
 • nuo ugnies.

Seifai turi skirtingo lygio apsaugos sertifikatus, kai kurie seifai saugo tik nuo vagysčių – kiti tik nuo ugnies, o yra ir tokių kurie turi ir priešgaisrinius ir saugumo sertifikatus. Apsaugos tipą specialistai siūlo pasirinkti pagal tai, ką planuojama saugoti. Pavyzdžiui, dokumentams labiausiai tinka apsauga nuo ugnies, o pinigams apsauga nuo  ugnies ir įsilaužimo arba tik nuo įsilaužimo.

Jeigu nepavyktų išsirinkti seifo – kreipkitės į Saffort specialistus, kuries padės išsirinkti tinkamiausią Jums seifą už patrauklią kainą. 

PASINAUDOTI ATRANKOS GIDU GALITE ČIA