Seifas vaikui - gera dovana

Artėjant Šventėms vis susimąstome ką padovanoti brangiausiems asmenims. Didžiausią galvos skausmą sukelia dovanos vaikams, kurie šiais laikais viską turi.  Kaip išsirinkti prasmingą, originalią ir naudingą dovaną bei neišleisti daug pinigų?

Saffort specialistai skuba pagelbėti. Mažas seifas  vaikui – puiki dovana. Tai ne tik praktiška, bet ir mokanti atsakingumo dovana. Vaikas nuo pat mažų dienų turi būti mokomas kaip saugoti brangius ir svarbius jam daiktus.  Seife vaikas galės laikyti savo dienoraštį ir santaupas. Padovanoję vaikui seifą suteiksite jam puikią progą išmokti nuo pat mažų dienų saugoti asmeninius dalykus.

Seifo turėjimas vaiką taip pat paskatins taupyti. Juk jame jis galės laikyti savo kišenpinigius ir pirmuosius uždarbius po atliktų smulkių buitinių darbų.

Kita svarbi problema, kurią gali išspręsti padovanotas vaikui seifas – brolių ir/ar seserų privatumas. Dažnai broliai ir seserys nenoriai paiso vieni kitų privatumo, tad padovanoję po seifą kiekvienam vaikui – suteiksite jiems galimybę jų asmeninus daiktus laikyti nepasiekiamus. 

Rekomenduojami seifai vaikams:

Seifas Brihard Junior

Seifas Homesafe HV15K

https://www.saffort.lt/homesafe-hv15k

 

 

Seifas Homesafe HV17E