Kurjeriai seifus pristato ir iškrauna prie Jūsų gyvenamo namo nemokamai. Esant kliūtims privažiuoti transporto priemonei prie pat namo, seifai iškraunami prie arčiausiai esančios vietos, kur įmanomas privažiavimas transporto priemonei.

Prekių užnešimas

Seifai iki 30 kg yra užnešami iki pat gavėjo buto/namo durų nemokamai. Sunkesni nei 30 kg seifai iškraunami prie pirmųjų gyvenamo pastato durų - tiek arti, kiek prie jų gali privažiuoti kurjerio automobilis.
Seifų, kurių svoris viršija 71 kg, krovos darbai yra derinami individualiai pateikus užklausą elektroniniu paštu [email protected]
Užnešimo paslaugą galima užsisakyti pildant užsakymą papildomai pasirinkus žymimąjį laukelį “Užnešimo paslauga” pagal žemiau pateiktus įkainius.

< 30 kg 30 - 70 kg  > 71 kg
Nemokamas 49,90 Eur Derinama individualiai

*Kainos nurodytos su PVM.

  • Vilniuje prekes galite atsiimti Vilkpėdės g. 2A.
  • Už pristatymą į Kuršių Neriją, Rusnę yra imamas papildomas 31,90 Eur mokestis.

Svarbu!
Užnešimo paslauga iki 70 kg yra suteikiama tik didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Utena, Marijampolė, Telšiai, Tauragė).

Prekių pristatymo terminai

Prekės yra pristatomos per nurodytą terminą esantį produkto aprašyme:

  • 2 darbo dienos – kai prekė yra sandėlyje. Užsakymai gauti darbo dienomis iki 14 val. yra išsiunčiami tą pačią dieną;
  • 9 darbo dienos - kai prekė yra gamintojo sandėlyje ir yra tiesiogiai užsakomas transportas galutiniam klientui;
  • 3-4 savaitės – kai prekė yra užsakoma tiesiogiai iš gamintojo ir gaminama pagal spec. užsakymą. Pagaminus anksčiau, prekė yra pristatoma greičiau.
  • 4-6 savaitės – kai prekė yra užsakoma tiesiogiai iš gamintojo ir gaminama pagal spec. užsakymą. Pagaminus anksčiau, prekė yra pristatoma greičiau.
  • 6-10 savaičių – kai prekė yra užsakoma tiesiogiai iš gamintojo ir gaminama pagal spec. užsakymą su kliento pateiktomis dizaino modifikacijomis. Pagaminus anksčiau, prekė yra pristatoma greičiau.

Pateikus užsakymą nurodytu el. pašto adresu gausite informaciją apie užsakymo patvirtinimą, o kai produktas bus išsiųstas iš sandėlio papildomai būsite informuoti el. laišku (gausite nuorodą į kurjerių siuntos tarnybos puslapį ir siuntos sekimo numerį).

Pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjerių siuntos tarnyba telefonu arba sms žinute ir informuos dėl siuntos pristatymo laiko.