Prekių pristatymas

Kurjeriai seifus pristato ir iškrauna prie Jūsų gyvenamo namo už standartinį 3,90 Eur mokestį. Esant kliūtims privažiuoti transporto priemonei prie pat namo, seifai iškraunami prie arčiausiai esančios vietos, kur įmanomas privažiavimas transporto priemonei.

Prekių užnešimas

Seifai iki 30 kg yra užnešami iki pat gavėjo buto/namo durų nemokamai. Sunkesni nei 30 kg seifai iškraunami prie pirmųjų gyvenamo pastato durų - tiek arti, kiek prie jų gali privažiuoti kurjerio automobilis.
Seifų, kurių svoris viršija 71 kg, krovos darbai yra derinami individualiai pateikus užklausą elektroniniu paštu [email protected]
Užnešimo paslaugą galima užsisakyti pildant užsakymą papildomai pasirinkus žymimąjį laukelį “Užnešimo paslauga” pagal žemiau pateiktus įkainius.

< 30 kg 30 - 70 kg  > 71 kg
Nemokamas užnešimas
49,90 Eur
Derinama individualiai


*Kainos nurodytos su PVM.
Seifus galite atsiimti iš sandėlio Vilniuje adresu Vilkpėdės g. 2A.
Už pristatymą į Kuršių Neriją, Rusnę yra imamas papildomas 31,90 Eur mokestis.

Dėmesio!

Užnešimo paslauga iki 70 kg yra suteikiama tik didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Utena, Marijampolė, Telšiai, Tauragė).

Prekių pristatymo terminai

1 darbo diena - Užsakymai gauti darbo dienomis iki 14:00 val. yra išsiunčiami tą pačią dieną. Užsakymai gauti darbo dienomis po 14:00 val. yra išsiunčiami kitą darbo dieną.

Pateikus užsakymą nurodytu el. pašto adresu gausite informaciją apie užsakymo patvirtinimą, o kai produktas bus išsiųstas iš sandėlio papildomai būsite informuoti el. laišku (gausite nuorodą į kurjerių siuntos tarnybos puslapį ir siuntos sekimo numerį).

Pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjerių siuntos tarnyba telefonu arba sms žinute ir informuos dėl siuntos pristatymo laiko.